W obecnym roku przypada rocznica 25-lecia funkcjonowania NEC Display Solutions w Polsce. Przedstawicielstwo w Krakowie działa już od 1994  roku. Od samego początku kieruje nim Mariusz Orzechowski, a trzon polskiego zespołu NEC pozostaje niezmienny już od kilkunastu lat. Ćwierć wieku to w branży nowoczesnych technologii bardzo dużo. Dlatego przez ten czas byliśmy świadkami wielu znaczących innowacji, które NEC wprowadził na rynek, i które na trwałe zmieniły naszą rzeczywistość.

Z okazji tego jubileuszu zarówno partnerzy handlowi, jak i klienci i sympatycy marki NEC mogą liczyć na wyjątkowe atrakcje. Program Partnerski NEC SolutionsPLUS nigdy wcześniej nie oferował aż tylu promocji, konkursów i aktywności dla jego członków. W mediach społecznościowych NEC ogłasza konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla swoich fanów, przytacza fakty ze swojej historii w cyklicznych publikacjach „Z pamiętnika NEC”, przypomina kamienie milowe swojego rozwoju.

Jesień 2019 przyniesie kolejne jubileuszowe wydarzenia.

A tymczasem świętujmy nasze 25 lat obecności w Polsce.

Zapraszamy na profile NEC Display Solutions Polska na Facebook i LinkedIn!

 

Organizator Konferencji

 

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. 

Copyright NEC Display Solutions 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.