Uczestnicy Konferencji NEC proAV Competence Days będą zakwaterowani w trzech hotelach mieszczących się niedaleko miejsca Konferencji: Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Hotel Lenart****, Hotelu Grand Sal**** oraz Hotelu Turówka****.

Organizator zastrzega sobie prawo przydzielania miejsc w pokojach Hotelowych. Uczestnik nie dokonuje wyboru hotelu.

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Hotel Lenart****

ul. G. Narutowicza 1, 32-020 Wieliczka
tel. +48 12 32 83 100

Pozycja GPS: N: 49° 99′ 04″ E: 20° 04 ’93”

www.hotellenart.pl

Zapoznaj się z Regulaminem Hotelu Lenart
REGULAMIN HOTELU LENART

Mieszczący się w sercu Wieliczki, Hotel Lenart****, to miejsce stworzone na konferencję, szkolenie czy event. Hotel Lenart to stylowy budynek z dużym bezpłatnym parkingiem i dogodnym dojazdem. Wieliczka stanowi idealną lokalizację i zaplecze noclegowe Krakowa. Nowoczesne Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, to jedyne takie miejsce w Małopolsce.

Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 w dniu przyjazdu do godz. 12:00 w dniu wyjazdu.
We wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia. Koszt odświeżenia pokoju wynosi 200 zł.
Bezpłatny parking.

Hotel Grand Sal****


Park Kingi 7, 32-020 Wieliczka
tel. +48 12 289 81 10

www.grandsal.pl

Zapoznaj się z Regulaminem Hotelu GRAND SAL
REGULAMIN HOTELU GRAND SAL

Hotel Grand Sal**** położony jest na terenie zabytkowej Kopalni Soli „Wieliczka” wśród urokliwych alejek Parku św. Kingi. Naszych Gości dzieli zaledwie kilka kroków od Szybu Daniłowicza. To właśnie tam rozpoczyna się niezwykła podróż w głąb Ziemi, która zachwyca podziemnymi krajobrazami. W 1978 roku Kopalna Soli „Wieliczka” została wpisana na Pierwszą Listę Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturalnego UNESCO.

Doba hotelowa trwa od godz. 15:00 w dniu przyjazdu do godz. 11:00 w dniu wyjazdu.
We wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia. Koszt odświeżenia pokoju wynosi 250 zł.
Bezpłatny parking.

Hotel Turówka****

 

ul. Stefana Żeromskiego 1, 32-020 Wieliczka
tel. +48 12 279 61 00

www.turowka.pl

Zapoznaj się z Regulaminem Hotelu Turówka
REGULAMIN HOTELU TURÓWKA


TURÓWKA Hotel & SPA **** to miejsce o wyjątkowym klimacie, odbiegające od dużych, sieciowych hoteli. Naszym celem jest zapewnienie gościom kameralnej, zacisznej atmosfery z wyśmienitą kuchnią, miejscem na relaks oraz obsługą na najwyższym poziomie. Zabytkowy obiekt otoczony urokliwym ogrodem, położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Kopalni Soli w Wieliczce.

Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 w dniu przyjazdu do godz. 12:00 w dniu wyjazdu
We wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia. Koszt odświeżenia pokoju wynosi 250 zł.
Bezpłatny parking.

 

Organizator Konferencji

 

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. 

Copyright NEC Display Solutions 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.