Products Sales Specialist

Specjalista sprzedaży z ponad 12-sto letnim doświadczeniem, mocno związany z branżą AV, od wielu lat specjalizujący się w dostarczaniu integratorom i projektantom najwyższej jakości rozwiązań związanych z transmisją obrazu i sterowaniem.

Pasjonat techniki oraz wszelkiej maści gadżetów elektronicznych, alkoholi i pięknych kobiet. Posiadacz wielu certyfikatów branżowych.

Z firmą ATEN Poland współpracuje od kwietnia 2019 roku. Jest odpowiedzialny za budowanie kanału partnerskiego i kreowanie polityki sprzedaży w Polsce, w Czechach, na Słowacji, Węgrzech oraz w krajach bałtyckichOrganizator Konferencji

 

NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 25 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: monitory graficzne, wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej (np. prezentacje w miejscu sprzedaży) i cyfrowe projektory kinowe.

Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.