Tradycyjnie drugiego dnia szkoleniowego, po wszystkich wykładach nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu dla aktywnych Uczestników szkolenia.

Sponsorami nagród Konkursu dla Aktywnych podczas 10. jubileuszowej edycji NEC Competence Days byli: ATEN, Vivolink, Polsound, Edbak, AVIntegracje  oraz  CRN.

 

Nagrodą główną w konkursie był projektor PE455UL ufundowany przez organizatora wydarzenia NEC.

 

NEC ufundował także trzy opaski Smartband.

 

Vivolink ufundował trzy zestawy gadżetów promocyjnych.

ATEN ufundował trzy stacje dokujące

Polsound ufundował trzy zestawy słuchawek Shure SE215m+SPE oraz Mikrofon Shure 55 Unidyne

AVIntegracje ufundował trzy roczne prenumeraty Magazynu AVIntegracje

CRN ufundował cztery egzemplarze książki „Pożegnanie z nadmiarem: minimalizm japoński” oraz  cztery egzemplarze książki „Miasta do góry nogami”

 

 

 

Osobą odpowiedzialną za organizację konkursu jest Monika Początek.

 

 

 

 

 

Organizator Konferencji

 

NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 25 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: monitory graficzne, wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej (np. prezentacje w miejscu sprzedaży) i cyfrowe projektory kinowe.

Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.