Drugiego dnia szkoleniowego, po wszystkich wykładach nastąpi rozstrzygnięcie konkursu dla aktywnych Uczestników szkolenia.

 ZASADY KONKURSU 2019:

W Konkursie mogą wziąć udział jedynie Resellerzy Konkurs nie obejmuje Sponsorów, Patronów Medialnych, Obsługi, pracowników NEC


Warunkiem przystąpienia do Konkursu będzie wrzucenie do urny wypełnionego indeksu* naklejkami oraz odnotują swoją obecność w recepcji w dniu 24.10.2019 do godziny 11.00 i 25.10.2019 do godziny 10.45 oraz obecni podczas finału konkursu.
Naklejki Uczestnicy będą otrzymywać za udział w warsztatach Hands On oraz odwiedzanie stoisk w części expo. Aby wypełnić indeks Uczestnicy muszą wziąć udział we wszystkich warsztatach Hands On oraz odwiedzić wszystkie stoiska expo.
Tylko w pełni uzupełnione naklejkami indeksy wezmą udział w konkursie.
Aby wygrać nagrodę należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe..


*Indeks - specjalny arkusz, na którym zbierane będą naklejki.

 

  

  • Nagroda główna: projektor PE455UL, ufundowany przez firmę NEC

 

  • 3 opaski Smartband ufundowane przez firmę NEC

                  

  • 3 zestawy gadżetów promocyjnych ufundowane przez Vivolink  

 

 

                                

 

 

  • 3 stacje dokujące ufundowane przez firmę ATEN Poland

        

                                 

 

  • 3 zestawy słuchawek Shure SE215m+SPE ufundowane przez firmę Polsound

 

                           

  • Mikrofon Shure 55 Unidyne ufundowany przez firmę Polsound

 

                           

  • 3 roczne prenumeraty Magazynu AVIntegracje ufundowane przez AV Integracje

 

Organizator Konferencji

 

NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 25 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: monitory graficzne, wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej (np. prezentacje w miejscu sprzedaży) i cyfrowe projektory kinowe.

Copyright NEC Display Solutions 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.