Podczas Sharp/NEC Hybrid Competence Days nie zabraknie konkursów dla Uczestników! Dla Uczestników obecnych na miejscu – będziemy mogli powrócić do naszego tradycyjnego konkursu dla aktywnych. Żeby zawalczyć o nagrody od Sharp/NEC oraz pozostałych Sponsorów i Patronów Medialnych trzeba będzie m.in. wypełnić swoje konferencyjne „paszporty” naklejkami z podróży po całej strefie EXPO. Z kolei poprzez platformę Meeting15 dla Uczestników zdalnych zrealizujemy konkursy online. A więc bez względu na to, w jakiej formie uczestniczysz w konferencji - opłaca się być z nami i słuchać uważnie!

 

ONSITE

Konkurs dla aktywnych uczestników sesji HandsOn odbędzie się po zakończeniu całej części szkoleniowej, w piątek 24.09.2021.

Wypełnij paszport naklejkami z każdej sesji i znaj odpowiedź na pytanie dotyczące treści przekazywanych na konferencji, aby walczyć o nagrody w konkursie.

 

Nagrodami od Sharp/NEC będą:

Monitor NEC MultiSync EA272F (z wygodnym złączem USB-C)

 

Wideorejestrator

 

Opaska sportowa

 Nagrodą od  firmy bpartAV | Konsbud Audio Group dystrybutora  produktów BIAMP w Polsce będzie:

Nagrodami od Logitech będą:

kamera personalna Brio

słuchawki Zone Wired

 Nagrodą od Jabra będzie:

Jabra Evolve2 65 - doskonałe połączenia i pełna elastyczność (więcej informacji na temat nagrody po kliknięciu na link)

 

 

Po zebraniu naklejek do Paszportu musisz wpisać na nim: Imię nazwisko i nazwę firmy

 

 

ONLINE:

Dla wszystkich Uczestników, którzy dokonali rejestracji na wersję Online do 31.07.2021, podczas eventu 23 i 24 września odbędą się konkursy, w których będzie można wygrać m.in.: oczyszczacz powietrza, wideorejestrator i opaskę sportową.

Nagrodami od Sharp/NEC będą:

 

 

Konkurs ONLINE TU i TERAZ

Nagrodami od Sharp/NEC będą zestawy gadżetów

 

 Nagrodami od  firmy bpartAV | Konsbud Audio Group dystrybutora  produktów BIAMP w Polsce będą:

 

Nagrodami od Logitech będą:

kamera personalna Brio

słuchawki Zone Wired

 Nagrodą od Jabra będzie:

Jabra Evolve2 65 - doskonałe połączenia i pełna elastyczność (więcej informacji na temat nagrody po kliknięciu na link)

 


 

Sharp NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video, ekranów LED oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 27 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od przenośnych biznesowych projektorów, poprzez projektory instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej, aż po cyfrowe projektory kinowe.

Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.