Konferencja NEC Competence Days-ProAV Soluions to doskonała okazją do poszerzenia współpracy i omówienia planów biznesowych na przyszłość. W tym roku mamy przyjemność zaprosić naszych uczestników na wyjątkowe spotkanie NETWORKINGOWE.

UWAGA! MODUŁ STRONY WCIĄŻ JEST W BUDOWIE! 

ROZPOCZĘCIE REJSTRACJI NASPOTKANIA NETWORKINGOWE PLANOWANE JEST NA 10. PAŹDZIERNIKA 2017 r.

Już niedługo zarejestrowani Uczestnicy Konferencji NEC będą mogli umówić się na spotkanie z jednym z przedstawicieli firmy NEC lub z przedstawicielem jednego ze Sponsorów.

W wybranej kategorii nie ma wydarzeń.

Organizator Konferencji

 

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. 

Copyright NEC Display Solutions 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.