NEC Competence Days-ProAV Solutions jest największą w Polsce konferencją branży AV. Wydarzenie składa się z dwóch elementów, konferencji oraz wystawy sprzętu audiowizualnego.

NEC Competence Days ProAV Solutions, to cykl tematycznych bezpłatnych szkoleń dla partnerów handlowych NEC. Szkolenia tego typu japoński producent prowadzi już od wielu lat i z roku na rok cieszą się one coraz większą popularnością. Pierwsze szkolenia NEC Competence Days Pro AV Solutions przyciągały kilkadziesiąt osób, kolejne ponad 100, a obecnie od 3 lat imprezę odwiedza ponad 250 specjalistów branży AV w Polsce. Planowana frekwencja tegorocznej 9. edycji to ponad 300 osób. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                              

Organizator Konferencji

 

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. 

Copyright NEC Display Solutions 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.