NEC Competence Days jest największą w Polsce konferencją partnerów szeroko pojętej branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz dynamicznie rosnącego rynku meeting rooms. Wydarzenie składa się z dwóch elementów, konferencji oraz wystawy sprzętu audiowizualnego.

NEC Competence Days, to cykl tematycznych bezpłatnych szkoleń dla partnerów handlowych NEC. Szkolenia tego typu japoński producent prowadzi już od wielu lat i z roku na rok cieszą się one coraz większą popularnością. Pierwsze szkolenia NEC Competence Days Pro AV Solutions przyciągały kilkadziesiąt osób, kolejne ponad 100, a od 5 lat imprezę odwiedza 250-350 specjalistów z całej Polski. W minionym roku w konferencji wzięło udział przeszło 350 osób. W 2019 roku odbędzie się jubileuszowa 10. edycja NEC Competence Days.

Oprócz części typowo merytorycznej ważną częścią Konferencji NEC jest wieczorna część bankietowa od 2018 roku połączoną z Galą wręczenia NEC AWARD najlepszym partnerom biznesowym NEC. Oprócz nagród na uczestników Gali czekają liczne atrakcje: występy artystów i specjalne konkursy. Co roku jest to niezapomniany wieczór.

Konferencja tradycyjnie kończy się drugiego dnia rozdaniem nagród dla uczestników konkursu NEC Competence Days. NEC Display Solutions, Sponsorzy i Patroni Medialni fundują co roku większą pulę nagród. Uczestnictwo w sesjach Hands ON i skupienie na wykładach popłaca, bo trzeba się tu wykazać aktywnym uczestnictwem i wiedzą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                              

Organizator Konferencji

 

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. 

Copyright NEC Display Solutions 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.