Termin Konferencji: 10-11.10.2024 r.

 

 

UCZESTNICY STACJONARNI

Miejsce: Hotel Metropolo by Golden Tulip****

ul. Orzechowa 11, 30-422 Kraków.

tel. 008 001 211 685

strona www: metropolo-krakow.goldentulip.com/pl >>

GPS: N 50º 0' 45.428" E 19º 55' 23.562"

Regulamin Hotelu Metropolo (pdf)

 

Hotel Metropolo by Golden Tulip**** zlokalizowany jest 300 m od głównej drogi prowadzącej z Krakowa do Zakopanego, najsłynniejszego górskiego kurortu, niespełna 2 km od Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, 5 km od chętnie odwiedzanej przez turystów i mieszkańców dzielnicy Krakowa, Kazimierza oraz 6,5 km od Rynku Głównego oraz 18 km od Lotniska Kraków-Balice.

 

Wskazówki dojazdu do Hotelu Metropolo

Podróż komunikacją miejską:

Z Dworca Głównego w Krakowie:

Z przystanków Dworzec Główny Tunel oraz Dworzec Główny Wschód: tramwajem linii numer 19 bezpośrednio do przystanku Borek Fałęcki (UWAGA: nie pomylić z przystankiem Borek Fałęcki I), dalej 450 metrów pieszo.

Z przystanku Dworzec Główny Zachód: tramwajem linii numer 3 do przystanku Plac Bohaterów Getta, dalej tramwajem linii numer 73 do przystanku Borek Fałęcki (UWAGA: nie pomylić z przystankiem Borek Fałęcki I), dalej 450 metrów pieszo.

Aktualny rozkład jazdy tramwajów oraz autobusów: http://rozklady.mpk.krakow.pl/

Z lotniska Kraków Balice:

Autobusem lini numer 252 do przystanku Centrum Kongresowe ICE, dalej tramwajem linii numer 22 do przystanku Borek Fałęcki (UWAGA: nie pomylić z przystankiem Borek Fałęcki I), dalej 450 metrów pieszo.

Podróż samochodem z drogi A4:

Wjedź na A4 do: Zbigniewa Herberta. Kieruj się A4 na zachód 400 m

  • Kontynuuj wzdłuż Zbigniewa Herberta 300 m
  • Skręć łagodnie w lewo, kierunek: Podmokła ,30 m
  • Skręć w lewo na 1 skrzyżowaniu w: Podmokła 850 m

Wjedź na Armatury do: Orzechowa

  • Skręć w prawo w Stefana Korbońskiego 350 m
  • Skręć w lewo w Armatury 450 m
  • Kontynuuj wzdłuż Orzechowa aż do numeru 11
  • Miejsce docelowe będzie po prawej stronie

 

 

 

UCZESTNICY ONLINEnie będzie transmisji Konferencji ONLINE

 

 

 


 

Sharp NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video, ekranów LED oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 30 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od przenośnych biznesowych projektorów, poprzez projektory instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej, aż po cyfrowe projektory kinowe.

Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.