Relacja z NEC Competence Days - ProAV Solutions 2018

9. edycja szkolenia dla partnerów biznesowych NEC

18-19.10.2018

Zobacz

NEC Competence Days - Pro AV Solutions

9. edycja szkolenia dla partnerów biznesowych NEC

18-19.10.2018 r.

MIEJSCE KONFERENCJI

Centrum Hotelowo-Konferencyjne
Hotel Lenart ****

Sprawdź

PROGRAM i PRELEGENCI

NEC Competence Days - Pro AV Solutions

Zobacz

Powitanie

Mariusz OrzechowskiNEC Competence Days-ProAV Solutions jest największą w Polsce konferencją branży AV. Wydarzenie składa się z dwóch elementów, konferencji oraz wystawy sprzętu audiowizualnego. Organizacja tego typu szkolenia zawsze wiąże się z bardzo wytężoną pracą naszego zespołu, ale za każdym razem jest to wysiłek, który się opłaca. Zadowolenie naszych partnerów i efekty biznesowe to coś, co w zamian zyskujemy.

 

 

Mariusz Orzechowski

General Manager

Central South East Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH

Informacje

O Konferencji

NEC Competence-Days ProAV Solutions to dwa dni szkoleń. Koncepcja szkolenia zakłada współudział wielu vendorów oferujących komplementarne rozwiązania dla rynku profesjonalnych instalacji AV. Oprócz wykładów uczestnicy mogą brać udział w sesjach warsztatowych Hands On, spotkaniach networking oraz zwiedzać część EXPO.

Czytaj więcej

Wystawa EXPO

NEC Competence-Days ProAV Solutions to także wystawa sprzętu. Konferencję wzbogaci prezentacja sprzętu zarówno firmy NEC jak i zaproszonych vendorów oferujących rozwiązania komplementarne do oferty NEC.      

Czytaj więcej

Spotkania biznesowe - NETWORKING

Konferencja NEC Competence Days-ProAV Soluions to doskonała okazją do poszerzenia współpracy i omówienia planów biznesowych na przyszłość. W tym roku mamy przyjemność zaprosić uczestników na wyjątkowe spotkania NETWORKINGOWE.

Czytaj więcej

Warsztaty HANDS ON

Podczas dwóch dni Konferencji NEC - Uczestnicy będą mogli brac udział w małych grupach w warsztatach typu HANDS ON, prezentujących działanie omawianego sprzętu.

Czytaj więcej

Bankiet

Wieczór z NEC. Tegoroczny bankiet urozmaici pokaz iluzjonisty Piotra Denisiuka oraz występ zespołu New Grace.     Galeria zdjęć z bankietu NEC Competence Days 2017: {gallery}Bankiet2017{/gallery}  Galeria zdjęć z bankietu NEC Competence Days 2016: {gallery}bankiet2016{/gallery}   ...

Czytaj więcej

Data i miejsce Konferencji

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Hotel Lenart ****ul. G. Narutowicza 1, 32-020 Wieliczka koło Krakowa; N: 49° 99′ 04″ E: 20° 04 ’93”

Czytaj więcej

Miejsce Konferencji NEC Pro AV Competence Days

Organizator Konferencji

 

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. 

Sponsorzy

 

 
 
 

Wystawcy

 

 
 
 

Partner wspierający

 

Patronat Prasowy

 

Obsługa medialna

 

Partner organizacyjny Konferencji

Firma MARENGO jest agencją marketingową firmy NEC Display Solutions Europe GmbH.

Od wielu lat uczestniczy w organizowaniu Konferencji i szkoleń dla partnerów NEC.

 

Aktualności

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Copyright NEC Display Solutions 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.