NEC Competence Days

Jubileuszowa 10. edycja szkolenia dla partnerów biznesowych NEC

24-25.10.2019 r.

Zobacz

MIEJSCE KONFERENCJI

Hotel Metropolo by Golden Tulip****, Kraków

Sprawdź

POZNAJ

SPONSORÓW KONFERENCJI 

Sprawdź

Wieczór z NEC

z Zespołem exMAANAM
Zobacz

Relacja z NEC Competence Days - ProAV Solutions 2018

9. edycja szkolenia dla partnerów biznesowych NEC

18-19.10.2018

Zobacz

Powitanie

Mariusz OrzechowskiNEC Competence Days jest największą w Polsce konferencją partnerów szeroko pojętej branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz dynamicznie rosnącego rynku meeting rooms. W tym roku wydarzenie to będzie szczególne z dwóch powodów: będzie to już 10. edycja tej konferencji, a co więcej odbędzie się ona w jubileuszowym roku 25-lecia NEC w Polsce! Dlatego w tym roku to spotkanie będzie wyjątkowe! Wydarzenie składa się z dwóch elementów, konferencji oraz wystawy sprzętu i rozwiązań. Organizacja tego typu szkolenia zawsze wiąże się z bardzo wytężoną pracą naszego zespołu, ale za każdym razem jest to wysiłek, który się opłaca. Zadowolenie naszych partnerów i efekty biznesowe to coś, co w zamian zyskujemy.

Mariusz Orzechowski

General Manager

Central South East Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH

Informacje

O Konferencji

NEC Competence Days to dwa dni szkoleń, warsztatów i ekspozycji. Koncepcja szkolenia zakłada współudział wielu vendorów oferujących komplementarne rozwiązania dla rynku nowoczesnych technologii audio-wideo oraz dynamicznie rosnącego rynku meeting rooms.

Czytaj więcej

Wystawa EXPO

NEC Competence Days to także wystawa sprzętu i rozwiązań. Konferencję wzbogacą stoiska zarówno firmy NEC Display Solutions, jak i zaproszonych vendorów oferujących rozwiązania komplementarne do oferty NEC. Część EXPO z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę wystawców, a co za tym idzie zajmuje coraz większą powierzchnię. W tym roku ekspozycja będzie największa z dotychczasowych edycji.   ...

Czytaj więcej

Spotkania biznesowe - NETWORKING

Konferencja NEC Competence Days to doskonała okazją do poszerzenia współpracy i omówienia planów biznesowych na przyszłość. W tym roku mamy przyjemność zaprosić uczestników na wyjątkowe spotkania NETWORKINGOWE.

Czytaj więcej

Warsztaty HANDS ON

Podczas dwóch dni Konferencji NEC – Uczestnicy podzieleni na mniejsze grupy robocze będą mogli brać udział w sesjach HANDS ON, prezentujących praktyczne działanie omawianych rozwiązań. Podczas tych warsztatów będzie można bezpośrednio zapoznać się ze sprzętem i rozwiązaniami poszczególnych wystawców, testować ich działanie, zadawać pytania, etc.

Czytaj więcej

Bankiet

Część bankietową rozpocznie Gala wręczenia NEC AWARD najlepszym partnerom biznesowym NEC. Nie zabraknie również podsumowania 25 lat funkcjonowania NEC w Polsce. Ten wieczór urozmaici gościom zespół exMaanam oraz New Grace. Organizatorzy szykują dodatkowe atrakcje i konkursy dla uczestników bankietu.   

Czytaj więcej

Data i miejsce Konferencji

Termin Konferencji: 24-25.10.2019 r. Miejsce Konferencji: Hotel Metropolo by Golden Tulip****, ul. Orzechowa 11, Kraków 30-422

Czytaj więcej

Miejsce Konferencji NEC Competence Days

Organizator Konferencji

 

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. 

Sponsorzy

 

 
 

Wystawcy

 

 
 
 

Patronat Prasowy

 

Obsługa medialna

 

Partner organizacyjny Konferencji

Firma MARENGO jest agencją marketingową firmy NEC Display Solutions Europe GmbH.

Od wielu lat uczestniczy w organizowaniu Konferencji i szkoleń dla partnerów NEC.

 
Copyright NEC Display Solutions 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.