Zarezerwuj swój czas!

12-13.10.2023
Sharp/NEC Hybrid Competence Days

 


MIEJSCE KONFERENCJI

Stacjonarnie: Hotel Metropolo by Golden Tulip****, Kraków
Online: Twój home office

Sprawdź

Relacja z Sharp/NEC Competence Days 2022 Hybrid

 

Zobacz

Powitanie

Mariusz OrzechowskiSharp/NEC Competence Days jest od lat największą w Polsce konferencją partnerów szeroko pojętej branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz dynamicznie rosnącego rynku meeting rooms. W tym roku 13. edycja odbyła się ponownie jako event hybrydowy. Znowu postanowiliśmy połączyć to co najlepsze w wydarzeniach na żywo z zaletami komunikacji online.  Uczestnicy szkolenia na miejscu w Krakowie brali udział zarówno w sesjach plenarnych, jak i warsztatach „Hands On” wzbogaconych o konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Była to również doskonała okazja do spotkań biznesowych podczas networkingu i Gali wieczornej. Nie zabrakło też ciekawej strefy EXPO. Natomiast uczestnictwo w wersji Online jest nie miej atrakcyjne,,bez konieczności podróżowania do Krakowa zobaczą oni wszystkie merytoryczne treści szkolenia: zarówno wykłady, jak i warsztaty. Co więcej: można je odtworzyć w dowolnym momencie po zakończeniu danego streamingu i nawet całego wydarzenia, jeszcze przez miesiąc po konferencji.

Organizacja tego typu imprezy zawsze wiąże się z bardzo wytężoną pracą naszego zespołu, ale za każdym razem jest to wysiłek, który się opłaca. Zadowolenie naszych partnerów, uznanie Sponsorów i efekty biznesowe to coś, co w zamian zyskujemy. Jesteśmy pewni, że tak będzie i tym razem.

Mariusz Orzechowski
General Manager
Central South East Europe
Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

Informacje

O konferencji

Sharp/NEC Hybrid Competence Days to największe branżowe spotkanie firm integratorskich branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz rynku meeting rooms.

Czytaj więcej

Spotkania biznesowe - NETWORKING

Konferencja Sharp/NEC Hybrid Competence Days jest świetną okazją do poszerzenia współpracy i omówienia planów biznesowych na przyszłość. Wszyscy jesteśmy spragnieni biznesowych spotkań i rozmów face to face – i to właśnie zapewnia nasza konferencja Uczestnikom na żywo.

Czytaj więcej

Warsztaty HANDS ON

Podczas dwóch dni konferencji Sharp/NEC – Uczestnicy mogli brać udział w sesjach HANDS ON, prezentujących praktyczne działanie omawianych rozwiązań. To priorytet tej edycji szkolenia.

Czytaj więcej

SHARP/NEC Awards

Cieszymy się, że w bieżącej edycji konferencji wróciliśmy do Gali wręczenia Sharp/NEC Awards i przekazaliśmy liczne statuetki najlepszym partnerom biznesowym.

Czytaj więcej

SHARP/NEC Hybrid Competence Days 2022 – jedyna impreza w branży, na którą rejestrujesz się po jej zakończeniu!
Rejestracja na Konferencję 2022 została zakończona!

Rejestracja

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Konferencja Sharp/NEC Hybrid Competence Days 2022 odbędzie się z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Chcemy, aby zarówno uczestnicy, jak i wystawcy oraz prowadzący czuli się w pełni bezpiecznie podczas tego wydarzenia.

Czytaj więcej

 


 

Sharp NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video, ekranów LED oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 27 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od przenośnych biznesowych projektorów, poprzez projektory instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej, aż po cyfrowe projektory kinowe.

Sponsorzy

                  

                   

                  

               

               

Obsługa medialna

    

 

Obsługa techniczna

                              

 

Platforma konferencji online

Partner organizacyjny Konferencji

Firma MARENGO jest agencją marketingową firmy Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH.

Od wielu lat uczestniczy w organizowaniu Konferencji i szkoleń dla partnerów Sharp NEC.

 
Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.