NEC Competence Days jest największą w Polsce konferencją partnerów szeroko pojętej branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz dynamicznie rosnącego rynku meeting rooms. Wydarzenie składa się z dwóch elementów, konferencji oraz wystawy sprzętu audiowizualnego.

NEC Competence Days, to cykl tematycznych bezpłatnych szkoleń dla partnerów handlowych NEC. Szkolenia tego typu japoński producent prowadzi już od wielu lat i z roku na rok cieszą się one coraz większą popularnością. Pierwsze szkolenia NEC Competence Days Pro AV Solutions przyciągały kilkadziesiąt osób, kolejne ponad 100, a od 5 lat imprezę odwiedza 250-350 specjalistów z całej Polski. W minionym roku w konferencji wzięło udział przeszło 350 osób. W 2019 roku odbyła się jubileuszowa 10. edycja NEC Competence Days.

Oprócz części typowo merytorycznej ważną częścią Konferencji NEC jest wieczorna część bankietowa od 2018 roku połączoną z Galą wręczenia NEC AWARD najlepszym partnerom biznesowym NEC. Oprócz nagród na uczestników Gali czekają liczne atrakcje: występy artystów i specjalne konkursy. Co roku jest to niezapomniany wieczór.

Konferencja tradycyjnie kończy się drugiego dnia rozdaniem nagród dla uczestników konkursu NEC Competence Days. NEC Display Solutions, Sponsorzy i Patroni Medialni fundują co roku większą pulę nagród. Uczestnictwo w sesjach Hands ON i skupienie na wykładach popłaca, bo trzeba się tu wykazać aktywnym uczestnictwem i wiedzą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                              

Organizator Konferencji

 

NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 25 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: monitory graficzne, wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej (np. prezentacje w miejscu sprzedaży) i cyfrowe projektory kinowe.

Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.