Sharp/NEC Competence Days to największe branżowe spotkanie firm integratorskich branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz rynku meeting rooms. Każdy z Uczestników może wziąć udział w pokazach sprzętu i warsztatach Hands On, wysłuchać sesji wykładowych oraz odwiedzić bogatą część EXPO W agendzie obecnej edycji znacznie zmniejszyliśmy cześć wykładową na rzecz jak największej liczby pokazów i warsztatów na żywo oraz możliwości networkingu.


Tegoroczna edycja Sharp/NEC Competence Days była już 14. konferencją. Pierwsze tego typu szkolenia przyciągały kilkadziesiąt osób, kolejne ponad 100, a od wielu lat imprezę odwiedza 250-350 specjalistów z całej Polski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                              

 


 

Sharp NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video, ekranów LED oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 30 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od przenośnych biznesowych projektorów, poprzez projektory instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej, aż po cyfrowe projektory kinowe.

Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.