Certyfikaty Sharp/NEC Competence Days otrzymają Ci Uczestnicy, którzy w wyznaczonym terminie za pośrednictwem platformy do organizacji eventów online - Meeting15, wypełnią poprawnie Test Wiedzy.
Organizator zastrzega sobie prawo nie publikowania Testu wiedzy. Uczestnicy zostaną poinformowaniu o tej decyzji przed Konferencja.

Przykładowy Certyfikat z poprzedniej edycji.

 

 


 

Sharp NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video, ekranów LED oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 30 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od przenośnych biznesowych projektorów, poprzez projektory instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej, aż po cyfrowe projektory kinowe.

Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.