REJESTRACJA UCZESTNIKA KONFERENCJI

Rejestracja na 10. edycję Konferencji NEC Competence Days, która odbędzie się 24-25.10.2019 r., rozpocznie się we wrześniu 2019 r.!


Uczestnikami Konferencji mogą zostać tylko członkowie programu partnerskiego NEC SolutionsPLUS, którzy są jednocześnie zarejestrowani do Newslettera.*

* Informacja o obowiązku rejestracji w programie NEC SolutionsPLUS nie dotyczy Sponsorów, Mediów i firmy, wskazane przez Organizatora.

Jeżeli nie jesteś jeszcze członkiem, zarejestruj się najpierw do programu SolutionsPLUS (wraz z opcją Newsletter - ostatni krok rejestracji).
Jeżeli jesteś członkiem SolutionsPLUS możesz zapisać się do Newslettera logując się do SolutionsPLUS i wybierając w górnym menu Swoje nazwisko oraz "Moje dane".
Rejestracja na Konferencję możliwa będzie w kolejnym dniu roboczym (czas potrzebny na synchronizację baz danych).


Ze względu na zamknięty charakter Konferencji NEC Competence Days - rejestracji mogą dokonać wyłącznie firmy posiadające KOD REJESTRACYJNY otrzymany od przedstawiciela firmy NEC Display Solution lub przedstawiciela jednego ze Sponsorów.

Zostań partnerem NEC już dziś!

 

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w Konferencji, prosimy prześlij nam swojego e-maila - poinformujemy Cię o rozpoczęciu rejestracji.

Regulamin Newslettera dostępny jest TUTAJ

Organizator Konferencji

 

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. 

Copyright NEC Display Solutions 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.