ZAREZERWUJ CZAS!

 11. edycja NEC Competence Days

Kraków, 22-23.10.2020 r.

Zobacz

MIEJSCE KONFERENCJI

Hotel Metropolo by Golden Tulip****, Kraków

22-23.10.2020 r.

Sprawdź

Jubileuszowa 10. edycja szkolenia dla partnerów biznesowych NEC

Relacja z NEC Competence Days 2019

24-25.10.2019

Zobacz

Powitanie

Mariusz OrzechowskiNEC Competence Days jest największą w Polsce konferencją partnerów szeroko pojętej branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz dynamicznie rosnącego rynku meeting rooms. W tym roku wydarzenie to będzie szczególne z dwóch powodów: będzie to już 10. edycja tej konferencji, a co więcej odbędzie się ona w jubileuszowym roku 25-lecia NEC w Polsce! Dlatego w tym roku to spotkanie będzie wyjątkowe! Wydarzenie składa się z dwóch elementów, konferencji oraz wystawy sprzętu i rozwiązań. Organizacja tego typu szkolenia zawsze wiąże się z bardzo wytężoną pracą naszego zespołu, ale za każdym razem jest to wysiłek, który się opłaca. Zadowolenie naszych partnerów i efekty biznesowe to coś, co w zamian zyskujemy.

Mariusz Orzechowski

General Manager

Central South East Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH

 

§ 1

Niniejszy regulamin usługi Newsletter, zwanym dalej „Regulaminem”, określa zasady świadczenia tej usługi przez firmę PHP MARENGO s.c, z siedzibą ul. Wieniawskiego 39, 31-436 Kraków zwaną dalej Marengo.

§ 2

1. Usługa Newsletter polega na przesyłaniu przez Marengo na podany przez użytkownika tej usługi adres e-mail wiadomości mailowych zawierających informacje dotyczące Konferencji Digital Signage Trends.

2. Użytkownik poprzez zawarcie umowy o świadczenie usługi Newsletter z Marengo, udostępnia swój adres e-mail, podany w formularzu rejestracyjnym, w celu otrzymywania wiadomości mailowych, o których mowa w postanowieniach ustępów powyższych.

§ 3

Usługa Newsletter jest bezpłatna.

§ 4

1. Korzystać z usługi Newsletter może każda osoba, która na stronie www.Digitalsignagetrends.pl w części dotyczącej Newslettera poda swój adres e-mail, a następnie kliknie przycisk „Wyślij”. Kliknięcie wskazanego przycisku powoduje przesłanie podanego adresu e-mail do Marengo oraz oznacza akceptację Regulaminu Newslettera oraz Polityki prywatności i powoduje przyjęcie oferty złożonej przez Marengo, co jest równoznaczne z zawarciem umowy o korzystanie z usługi Newsletter.

§ 5

Marengo informuje, że poszczególne Newslettery stanowią utwory w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631 z późn.zm.).

§ 6

Umowa o korzystanie z usługi Newsletter zostaje zawarta na czas nieokreślony.

§ 7

1. Użytkownik ma prawo wypowiedzieć umowę o korzystanie z usługi Newsletter. Wypowiedzenie ma skutek natychmiastowy.

2. Osoba korzystająca z usługi Newsletter wypowiada umowę o korzystanie z tej usługi poprzez skierowanie oświadczenia w tym przedmiocie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pocztą na adres Marengo podany w postanowieniu § 1 Regulaminu lub osobiście do protokołu w pod adresem wskazanym w postanowieniu § 1 Regulaminu.

§ 8

Do korzystania z usługi Newsletter konieczny jest dostęp do sieci Internet oraz posiadanie adresu e-mail, natomiast nie jest konieczne spełnienie szczególnych wymagań technicznych poza posiadaniem standardowego systemu operacyjnego oraz standardowej przeglądarki internetowej.

§ 9

1. Wszelkie reklamacje należy składać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pocztą bezpośrednio na adres Marengo podany w Regulaminie lub osobiście w siedzibie Marengo.

2. W reklamacji należy podać dane osoby zgłaszającej reklamację, niezbędne do przesłania informacji o wyniku rozpatrzenia reklamacji oraz opis na czym polegały nieprawidłowości w usłudze Newsletter, świadczonej przez Marengo.

3. Marengo rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania.

§ 10

1. W trakcie korzystanie z usługi Newsletter zabronione jest dostarczanie, w szczególności w korespondencji z Marengo lub w formularzu rejestracyjnym, treści o charakterze bezprawnym.

2. Rozpoczęcie świadczenia usługi Newsletter nastąpi od razu po zawarciu umowy o korzystanie z usługi Newsletter, na co jej użytkownik wyraża niniejszym zgodę.

Informacje

O Konferencji

NEC Competence Days to dwa dni szkoleń, warsztatów i ekspozycji. Koncepcja szkolenia zakłada współudział wielu vendorów oferujących komplementarne rozwiązania dla rynku nowoczesnych technologii audio-wideo oraz dynamicznie rosnącego rynku meeting rooms.

Czytaj więcej

Wystawa EXPO

NEC Competence Days to także wystawa sprzętu i rozwiązań. Konferencję wzbogacą stoiska zarówno firmy NEC Display Solutions, jak i zaproszonych vendorów oferujących rozwiązania komplementarne do oferty NEC. Część EXPO z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę wystawców, a co za tym idzie zajmuje coraz większą powierzchnię. W tym roku ekspozycja będzie największa z dotychczasowych edycji.     ...

Czytaj więcej

Spotkania biznesowe - NETWORKING

Konferencja NEC Competence Days to doskonała okazją do poszerzenia współpracy i omówienia planów biznesowych na przyszłość. W tym roku mamy przyjemność zaprosić uczestników na wyjątkowe spotkania NETWORKINGOWE.

Czytaj więcej

Warsztaty HANDS ON

Podczas dwóch dni Konferencji NEC – Uczestnicy podzieleni na mniejsze grupy robocze będą mogli brać udział w sesjach HANDS ON, prezentujących praktyczne działanie omawianych rozwiązań. Podczas tych warsztatów będzie można bezpośrednio zapoznać się ze sprzętem i rozwiązaniami poszczególnych wystawców, testować ich działanie, zadawać pytania, etc.

Czytaj więcej

Bankiet

Część bankietową rozpoczęłą Gala wręczenia NEC AWARD najlepszym partnerom biznesowym NEC. Nie zabrakło również podsumowania 25 lat funkcjonowania NEC w Polsce. Ten wieczór urozmaicili gościom zespół exMaanam oraz New Grace. Organizatorzy przygotowali także dodatkowe atrakcje i konkursy dla uczestników bankietu.   

Czytaj więcej

Data i miejsce Konferencji

Termin Konferencji: 22-23.10.2020 r. Miejsce Konferencji: Hotel Metropolo by Golden Tulip****, ul. Orzechowa 11, Kraków 30-422

Czytaj więcej

Miejsce Konferencji NEC Competence Days

Organizator Konferencji

 

NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 25 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: monitory graficzne, wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej (np. prezentacje w miejscu sprzedaży) i cyfrowe projektory kinowe.

Obsługa medialna

 

Partner organizacyjny Konferencji

Firma MARENGO jest agencją marketingową firmy NEC Display Solutions Europe GmbH.

Od wielu lat uczestniczy w organizowaniu Konferencji i szkoleń dla partnerów NEC.

 
Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.