W dniach 14 i 15 października 2015 r. NEC Display Solutions zorganizował w Krakowie kolejne spotkanie w ramach NEC Competence Days – cyklu tematycznych, bezpłatnych szkoleń dla partnerów handlowych NEC. Na to spotkanie zaproszeni zostali przedstawiciele firm z całej Polski skupionych wokół profesjonalnych instalacji AV.

NEC zaprosił do organizacji szkolenia czterech partnerów o komplementarnej ofercie:

  • EDBAK - producent profesjonalnych systemów montażowych do instalacji AV
  • Kramer Polska - dostawca rozwiązań z dziedziny obsługi sygnałów wideo, audio i komputerowych
  • Phono Media wraz z marką Ecler - generalny dystrybutor profesjonalnych systemów nagłośnieniowych wielu wiodących producentów
  • Polycom - światowy lider w zakresie zunifikowanych rozwiązań komunikacji i współdziałania

W 6. edycji NEC Competence Days Pro AV Solutions wzięło udział około 250 specjalistów branży AV.

Większość prezentacji polegała nie tylko na przekazaniu wiedzy teoretycznej, ale na równoczesnej prezentacji funkcjonalności poszczególnych produktów „na żywo”. Dlatego ekspozycja większości produktów miała miejsce bezpośrednio w salach wykładowych. Taka formuła zyskała największe uznanie uczestników szkolenia.

Dwudniowe spotkanie nie mogło się odbyć bez specjalnego wieczoru z NEC. W tej edycji o świetną atmosferę zadbali krakowscy artyści: niepowtarzalny Marcin Daniec oraz zespół związany z legendarnym Klubem pod Jaszczurami – Cocaine.

 

Patronem medialnym wydarzenia był CRN Polska, obsługę medialną prowadziła agencja PR Lucky Monday, a organizacją całości zajęła się firma Marengo.

 

 

 


 

Sharp NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video, ekranów LED oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 30 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od przenośnych biznesowych projektorów, poprzez projektory instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej, aż po cyfrowe projektory kinowe.

Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.