ZAREZERWUJ CZAS!

NEC Online Competence Days 2020 Edition

5-6 listopada 2020 r.

Zobacz

Jubileuszowa 10. edycja szkolenia dla partnerów biznesowych NEC

Relacja z NEC Competence Days 2019

24-25.10.2019

Zobacz

Powitanie

Mariusz OrzechowskiNEC Competence Days jest największą w Polsce konferencją partnerów szeroko pojętej branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz dynamicznie rosnącego rynku meeting rooms. W tym roku wydarzenie to będzie miało zupełnie nowy wymiar. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zdecydowaliśmy się przenieść event do Internetu. Nowa formuła to z pewnością nowe wyzwania, ale liczymy, że przyniesie również korzyści. W końcu nie będziemy musieli się martwić, czy obiekt konferencyjny jest w stanie sprostać naszym wymogom. A więc frekwencja po raz kolejny może być rekordowa! Event online otwiera również nowe możliwości interakcji, gier i rywalizacji. Zamierzamy wszystkiego tego spróbować. Organizacja tego typu szkolenia zawsze wiąże się z bardzo wytężoną pracą naszego zespołu, ale za każdym razem jest to wysiłek, który się opłaca. Zadowolenie naszych partnerów i efekty biznesowe to coś, co w zamian zyskujemy. Jesteśmy pewni, że tak będzie i tym razem!

Mariusz Orzechowski

General Manager

Central South East Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH

Informacje

O Konferencji

NEC Competence Days jest największą w Polsce konferencją partnerów szeroko pojętej branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz dynamicznie rosnącego rynku meeting rooms.

Czytaj więcej

Spotkania biznesowe - NETWORKING

Konferencja NEC Online Competence Days jest świetną okazją do poszerzenia współpracy i omówienia planów biznesowych na przyszłość. Event online stwarza doskonałe możliwości do networkingu.

Czytaj więcej

Warsztaty HANDS ON

Podczas dwóch dni Konferencji NEC – Uczestnicy będą mogli brać udział w sesjach HANDS ON, prezentujących praktyczne działanie omawianych rozwiązań. Podczas tych warsztatów będzie można bezpośrednio zapoznać się ze sprzętem i rozwiązaniami poszczególnych wystawców. Umożliwi nam to formuła POV (Point of View). Będzie oczywiście można zadawać pytania.

Czytaj więcej

NEC Awards

W bieżącej edycji Konferencji nie rezygnujemy z gali wręczenia NEC AWARDS najlepszym partnerom biznesowym NEC. Gala wręczenia statuetek odbędzie się wirtualnie. Szczególnie w tak trudnym dla branży roku chcemy uhonorować tych, którzy mimo przeciwności rozwijali swój biznes w oparciu o rozwiązania NEC. Zorganizujemy również konkurs dla najbardziej uważnych uczestników wydarzenia. 

Czytaj więcej

 


 

NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 26 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: monitory graficzne, wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej (np. prezentacje w miejscu sprzedaży) i cyfrowe projektory kinowe.

Obsługa medialna

 

Partner organizacyjny Konferencji

Firma MARENGO jest agencją marketingową firmy NEC Display Solutions Europe GmbH.

Od wielu lat uczestniczy w organizowaniu Konferencji i szkoleń dla partnerów NEC.

 
Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.